AdSense başarı kartı Hakkında ek bilgi

AdSense başarı kartı Hakkında ek bilgi

Ana sayfanızda bir “AdSense başarı kartı görüyorsanız bu hesabınızın geçmişinde önemli bir dönemeci geçtiğiniz anlamına gelir.

AdSense başarıları, AdSense kariyerinizdeki önemli olayları kutlamanın eğlenceli bir yoludur. Bu önemli olaylara örnek olarak toplam Adsense 100.000 reklam gösterimine erişme, tabletlerde/mobil cihazlarda 1000. reklamınızı sunma vb. gösterilebilir. Aldığınız bir kart, kullanım süresi otomatik olarak sona erene kadar Ana sayfanızda görüntülenir.

AdSense başarı kartı Sayfanizin 1000 gösterimden sora bu Adsense Başarı Kartı Sayfanıza Eklenir önemli birşey diyil sadece Google Adsense Başarı kartı Size vermesinin nedeni Google sizi tebrik etmektedir.

AdSense başarı kartı Aralik Ayi

AdSense başarısı
Yaşam boyu reklam gösterimleri:100.000Tebrikler! 11 Aralık 2014 tarihinde yaşam boyu reklam gösterimleri başarısına ulaştınız.
<strong>adsense başarı kartı hakkında</strong>” width=”266″ height=”317″ class=”aligncenter size-full wp-image-1081″ /></a><br />
Resimde Gürdüğünüz gibi Ayni şekilde Bizi’de tebrik etmiştir. ama Bir değeri önemi yoktur. Bilginize Arkadaşlar umarım konu az da olsa size açıklama getirmişimdir.<br />
Adsense hakkında Yorum atmak istiyenler Yada banli sitesi açmak konusunda yardimci oluruz.</p>
</div>
						<div class=

Whatsapp

Yorum yaz

Geldiğin Yeri Unutursan Gideceğin Yolda Kaybalorusun.