Boncukfm.Net – Almanya Sohbet Radyo,Chat,Bayan

boncukfm mirc indir

Asseco SEE 2015’i 10,4 milyon Avro net kârla kapattı

2015 yılının son çeyreğinde satış gelirlerini 116,4 milyon Avro’ya yükselten Asseco SEE, istikrarlı şekilde büyümeye devam ediyor. Ödeme Sistemleri İş Biriminde yüzde 18’lik büyüme kaydeden firma, 38,3 milyon Avro’luk gelir elde etti. Bankacılık Sistemleri İş Biriminde yüzde 14’lük artış sağlayan Asseco SEE, 32,1 milyon Avro’luk rakama ulaştı. Asseco SEE’nin kendi çözümlerinden elde ettiği toplam geliri, yüzde 6,5’luk büyüme ile 71 milyon Avro olarak gerçekleşti.       

Asseco SEE, 2015’in son çeyrek sonuçlarını duyurdu.Asseco SEE’ninson çeyrek sonrası satış gelirleri, 116,4 milyon Avro’ya ulaştı. En fazla büyüme oranı Ödeme Sistemleri İş Birimi tarafında kaydedildi. Ödeme Sistemleri İş Birimi, son çeyrek sonunda yüzde 18’lik büyüme kaydederek, 38,3 milyon Avro’luk gelir elde etti. Bankacılık Sistemleri İş Biriminde ise yüzde 14’lük artış sağlayan Asseco SEE, 32,1 milyon Avro’luk rakama ulaştı. Faaliyet karını yüzde 15 artırarak 12,7 milyon Avro’ya taşıyan Asseco SEE, toplam net kârında yüzde 12’lik büyüme elde ederek 10,4 milyon Avro gelir elde etti.    

Çözüm ve hizmetlerinden sağlanan gelir 71 milyon Avro

2014 yılında toplam gelirin yüzde 56’sını oluşturan 66,7 milyon Avro’luk Asseco’nun kendi çözüm ve hizmetlerinden sağlanan satış gelirleri, 2015 yılının son çeyreğinde 71 milyon Avro’ya ulaştı. Bu tutar, 2015’teki toplam gelirin yüzde 61’ini oluşturuyor. Bu değer, geçen yılın aynı dönemine göre, 2,2’lik puan artışı ile satış brüt kar artışına yüzde 25,7 oranında katkı sağladı.   

Faaliyet kârı, yüzde 15’lik artışla 12,7 milyon Avro oldu

2014 yılının aynı döneminde 11 milyon Avro olan faiz ve vergi öncesi faaliyet karı (FVÖK), 2015 yılı son çeyreğinde yüzde 15’lik artış ile 12,7 milyon Avro olarak gerçekleşti. Şirketin faaliyet kârlılığı 2015 yılında yüzde 10,9 olarak gerçekleşti. Bu da geçen yılın aynı dönemine göre 1,7 puanlık bir artışa işaret ediyor.

Asseco SEE, istikrarlı büyümesini sürdürüyor

2015 yılının değerlendirmesini yapan Asseco SEE Yönetim Kurulu Başkanı Piotr Jeleński, mali sonuçlarla ilgili şunları söyledi: “2015 mali yılı sonunda, 2014 satış gelirlerine benzer bir düzeyde gelir elde ettik. Ödeme Sistemleri ile Bankacılık İş Birimlerimizden elde ettiğimiz gelir büyümeye devam ediyor. Ayrıca kendi ürün ve hizmetlerimizden sağlanan satış gelirlerimiz de artıyor. Gelir yapısı içindeki kendi hizmet ve çözümlerimizden sağladığımız gelir payı, satışlardaki brüt kârın artmasını da beraberinde getirdi.”

Net kâr 10,4 milyon Avro

Asseco SEE Grup’un net kârı, önceki yılın aynı dönemine kıyasla yüzde 12 oranında artış göstererek 10,4 milyon Avro’ya ulaştı. Asseco SEE, 2016 yılı bekleyen iş stoğu değerini, 78,9 milyon Avro olarak açıkladı. Bu da geçen yılın aynı dönemindeki 66,3 milyon Avro ile karşılaştırıldığında, yüzde 19’luk bir artışa tekabül ediyor.

Sohbet odalarına Bağlan

sohbet odalari
Kategori: Genel

Benzer Konular

Sıfır bir 6 sezon 3 bölüm izle

Sıfır bir 6 sezon 3 bölüm izle

Sıfır bir 6 sezon 3 bölüm izle Merhaba arkadaşlar sıfır bir 6 sezon 3 bölümü...

Sosyal Medya

Sosyal Medya

MERHABALAR BUGUNKU KONUMUZ SOSYAL MEDYA ESKIDEN MEKTUP VE TELGIRAF DERKEN TELEVIZYONLA TANISTIK EVLERDE HEP BAS...

Chat Siteleri

Chat Siteleri

Chat siteleri Chat siteleri Türkiye’nin en sevilen chat siteleri arasinda bulunan sohbet odalarimizda bay/bayan tüm...

Sohbet tarifleri

Sohbet tarifleri

Sohbet tarifleri Sohbet tarifleri Sohbet ya da söyleşi; dostça, arkadaşça konuşarak hoş bir vakit geçirme,...

afyon sohbet

afyon sohbet

afyon sohbet afyon sohbet Gunumuz de afyonda bulunan tum afyonlu dostlarımıza müşdeli haberlerimiz var sizlerde...
Boncukfm.Net - Sanal ortam ,Türkiye geneli Almanya sohbet,avrupa sohbet,radyo sohbet,dini sohbet bayan sohbet odaları Takip de Kalın Boncukfm.Net Sohbet Siteleri Sohbet Odalari sitemap

Yukarı