Chat Siteleri

Chat siteleri

Chat siteleri Türkiye’nin en sevilen chat siteleri arasinda bulunan sohbet odalarimizda bay/bayan tüm ziyaretçilerine ücretsiz sohbet imkani sunmaktadir. tabik canli radyo dinleme imkaniz istek kualam hakinizda var dir .Her kesimden katilimcilariyla 2002 yilindan günümüze süregelen serüveniyle rakiplerinden farkli alt yapisi ve hergün kendini gelistiren teknik ekibiyle sizlere daha iyi hizmet ve kaliteli chat odasi deneyimi yasatmayi hedeflemektedir. Sistem içerisinde bulundugunuz her anin dolu dolu geçmesini gaye edinen ilkesiyle, “Chat Siteleri” sloganini kullanmaktadir.

yazili chat
yazili chat

Chat nedir

Internet Relay Chat veya IRC (Türkçe: İnternet Aktarmalı Sohbet), İnternette en çok kullanılan protokollerden bir tanesidir. 1988 yılında Finlandiya’da Oulu Üniversitesi öğrencisi olan Jarkko Oikarinen tarafından yazılmıştır. Günümüzde IRC dünyanın hemen her yerindeki insanların kullandığı bir platform haline gelmiştir.

Microsoft, 1998’de tescilli IRCX aracılığıyla IRC için bir uzatma gerçekleştirdi. Daha sonra IRCX’i destekleyen yazılımları dağıtmayı durdurdu, bunun yerine tescilli MSNP’yi geliştirdiler.

Yazili Chat

Her gün bir adim öteye tasinan teknolojik devrimler beraberinde mobil chat sistemini getirmistir. Her alanda mobil dünyaya tasinan sanal platformlar sohbetci farkiyla sizlere bedava sunulmaktadir. iOS veya Android ayrimi olmadan tüm arama motorlarindan mobil sohbetci aramasi yaparak sohbete dahil olabilirsiniz. Android tabanli cihazlar için mobil uygulama indirerek chat sitesi uygulamasi edinebilirsiniz.
yazili Chat

Caht Sohbet girsi icin ne gerek

Neden mobil sohbet ne giriş yapabilmek için telefonunuzdaki. Play Store den boncuk Efem Yazdığınız zaman mobil giriş sohbet için indirmeyi yapılandırabilirsiniz. Ve tabii ki bu ücretsiz bir uygulamadır sizleri rahatça sohbet edebilirsin diye mobilden sadece sizler için yapılmıştır. Sizlerde rahatça sohbet edebilmek için mobel İninize bu uygulamayı ücretsiz indirebilirsiniz

Chat SohbetCaht siteleri

Sohbete katılabilirsiniz vet herkese buradan Saygılar sevgiler iletiyorum Teşekkür ederim arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz Kendinize sosyal bir ugras ve hosça vakit geçirmek için bir yer ariyorsunuz; o yer bu yer 🙂

Yorumlar (1)

YORUM YAZ

Sen benim Olmasanda Kalbim Sonsuza Dek Senin Olacak.