Boncukfm.Net – Almanya Sohbet Radyo,Chat,Bayan

boncukfm mirc indir

Daimler’dan pil üretimini geliştirmek için dev yatırım

Alman otomobil üreticisi Daimler, elektrikli ve fişli karma araçlar dizisini genişletirken, kendi Mercedes-Benz ve Akıllı Araba markaları için lityum-iyon pilleri (Bir çeşit yeniden doldurulabilir pil, genellikle elektronik araçlarda kullanılır) üreteceği ikinci bir fabrika inşa etmeye hazırlanıyor.

Daimler’ın Almanya Kamenz’de açacağı yeni pil fabrikası için şirketin kasasında 543 milyon$ çıkacak.  Pilleri üretecek olan Daimler yan kuruluşu Deutsche Accumotive, önceki fabrikasına yakın bir bögede yaklaşık 50 dönümlük bir arazi satın alarak yeni pil teknolojisi için ilk girişimi başlattı.

>> Cenevre Otomobil Fuarı: Porsche 911 R ve 718 Boxster tanıtıldı!

1456985940_140.jpg

Daimler yöneticisi ve Mercedes-Benz otomobillerinin Başkanı Dr. Dieter Zetsche bir açıklamasında “Tamamen elektrikli sürüşe daha yakın olmak için ücretsiz-emisyon araçlarının anahtar bileşeni yani güçlü piller için büyük yatırımlar yapmaya devam ediyoruz’’ ifadelerinde bulundu.  

Daimler ayrıca 2014 yılında var olan batarya fabrikasını genişletmek için yaklaşık olarak 100 milyon €’luk yatırım yapacağını açıklamıştı. Yapılacak yatırım 2017’nin yazında meyvelerini vermeye başlayacak ve şirketin üretim hacmini üç katına çıkaracak.

Bireylere, fabrikalara, büyük mağazalara ve kamu hizmeti yapan kuruluşlara enerji depolama sağlayan piller, 2015’te hızlı bir büyüme kaydetti. Daimler 2009’da, akıllı markaların ve Mercedes-Benz’in karma ve elektrikli araçlarına pil geliştirme ve üretmesi için Deutsche Accumotive’i kurdu. Deutsche Accumotive geçen yıl sabit enerji depolama çalışmalarını önemli ölçüde ilerletti.  


Cenevre Otomobil Fuarı'na damgasını vuran 30 otomobil1456986359_cenevre-otomobil-fuarina-damgasini-vuran-30-otomobil0.jpg

Sohbet odalarına Bağlan

sohbet odalari
Kategori: Genel

Benzer Konular

Sıfır bir 6 sezon 3 bölüm izle

Sıfır bir 6 sezon 3 bölüm izle

Sıfır bir 6 sezon 3 bölüm izle Merhaba arkadaşlar sıfır bir 6 sezon 3 bölümü...

Sosyal Medya

Sosyal Medya

MERHABALAR BUGUNKU KONUMUZ SOSYAL MEDYA ESKIDEN MEKTUP VE TELGIRAF DERKEN TELEVIZYONLA TANISTIK EVLERDE HEP BAS...

Chat Siteleri

Chat Siteleri

Chat siteleri Chat siteleri Türkiye’nin en sevilen chat siteleri arasinda bulunan sohbet odalarimizda bay/bayan tüm...

Sohbet tarifleri

Sohbet tarifleri

Sohbet tarifleri Sohbet tarifleri Sohbet ya da söyleşi; dostça, arkadaşça konuşarak hoş bir vakit geçirme,...

afyon sohbet

afyon sohbet

afyon sohbet afyon sohbet Gunumuz de afyonda bulunan tum afyonlu dostlarımıza müşdeli haberlerimiz var sizlerde...
Boncukfm.Net - Sanal ortam ,Türkiye geneli Almanya sohbet,avrupa sohbet,radyo sohbet,dini sohbet bayan sohbet odaları Takip de Kalın Boncukfm.Net Sohbet Siteleri Sohbet Odalari sitemap

Yukarı