Boncukfm.Net – Almanya Sohbet Radyo,Chat,Bayan

boncukfm mirc indir

Google otonom sürüş mühendisi arıyor!

İnternet arama motoru olarak kurulan Google zaman içinde büyük bir gelişim ve değişim gösterdi. Yazılım ve donanım geliştirerek kullanıcıların hayatının her anında yanında olan Google, siz farketmeseniz de sizin için çalışmaya devam ediyor. Android kullanıcısı olupta Google‘ın sizin için fotoğrafları Drive hesabınıza yüklediğinden haberi olmayan ya da telefon rehberinin GMail adresine yedeklendiğinden bi’haber okuyucularmız olduğuna eminiz.

Google uzun süredir otonom araçlar üzerinde çalışıyor. Kaliforniya’da bulunan merkez binasının üstüne pist inşa ederek başladığı denemelere arık San Francisco sokaklarında devam ediyor. Google‘ın otonom araçları özellikle yaşlılar için dizayn edilmiş gibi bir izlenim oluşturulsa da firma bu deneyimi Android işletim sisteminde yaptığı gibi büyük araba markalarına pazarlamak istiyor.

Google uzun vadede kendi aracını geliştirir mi bilinmez ama firma 36 farklı iş ilanı vererek her çeşit mühendisi bünyesinde toplamak istiyor. Bu iş ilanlarının sadece araç geliştirmeyle ilgili olduğunun da altını çizelim. Google Self-Driving Car Project hızla gelişirken Apple‘ın da kapalı kapılar arkasında ürün geliştirdiğini belirtelim. Bakalım bu alandaki rekabeti kim kazanacak?

Sohbet odalarına Bağlan

sohbet odalari
Kategori: Genel

Benzer Konular

Sıfır bir 6 sezon 3 bölüm izle

Sıfır bir 6 sezon 3 bölüm izle

Sıfır bir 6 sezon 3 bölüm izle Merhaba arkadaşlar sıfır bir 6 sezon 3 bölümü...

Sosyal Medya

Sosyal Medya

MERHABALAR BUGUNKU KONUMUZ SOSYAL MEDYA ESKIDEN MEKTUP VE TELGIRAF DERKEN TELEVIZYONLA TANISTIK EVLERDE HEP BAS...

Chat Siteleri

Chat Siteleri

Chat siteleri Chat siteleri Türkiye’nin en sevilen chat siteleri arasinda bulunan sohbet odalarimizda bay/bayan tüm...

Sohbet tarifleri

Sohbet tarifleri

Sohbet tarifleri Sohbet tarifleri Sohbet ya da söyleşi; dostça, arkadaşça konuşarak hoş bir vakit geçirme,...

afyon sohbet

afyon sohbet

afyon sohbet afyon sohbet Gunumuz de afyonda bulunan tum afyonlu dostlarımıza müşdeli haberlerimiz var sizlerde...
Boncukfm.Net - Sanal ortam ,Türkiye geneli Almanya sohbet,avrupa sohbet,radyo sohbet,dini sohbet bayan sohbet odaları Takip de Kalın Boncukfm.Net Sohbet Siteleri Sohbet Odalari sitemap

Yukarı