Boncukfm.Net – Almanya Sohbet Radyo,Chat,Bayan

boncukfm mirc indir

Runatolia Maratonu’na katıl Otizmli çocuklara destek ol!

6 Mart 2015, Pazar günü gerçekleşecek Runatolia Maratonu’na katılan sporseverler bir yandan yarışken diğer yandan da çeşitli sivil toplum kuruluşları için bağış toplayacak. Yaklaşık 11 bin kişinin katılması beklenen maratonda Tohum Otizm Vakfı için koşacak gönüllüler, otizmli çocuklar için umut olacak.

Doğuştan gelen ve genellikle yaşamın ilk üç yılında fark edilen karmaşık bir gelişimsel farklılık olan otizmin son yıllarda görülme oranı büyük bir hızla artıyor ve günümüzde her 68 çocuktan birisi otizm riski ile doğuyor. Din, dil, ırk, sosyal statü ayırt etmeyen otizmin tek ilacı ise, eğitim. Erken tanı ve doğru bir eğitim yöntemi ile haftada en az 30 saat kendi ihtiyaçları doğrultusunda bireyselleştirilmiş eğitim alan otizmli çocukların yaklaşık yarısında, otizmin belirtileri kontrol altına alınabiliyor, büyük bir gelişim kaydediliyor ve ergenlik çağına geldiklerinde diğer akranlarından farkı kalmayabiliyor.

Tohum Otizm Vakfı Genel Müdürü Betül Selcen Özer yaptığı açıklamada, “Bugün dünyada her 20 dakikada bir çocuk otizmli doğuyor ve bu rakam her yıl artış eğilimi gösteriyor. Otizmin bilinen tek tedavisi ise, erken tanı ile yoğun ve sürekli eğitim. Runatoila Maratonu’nda Tohum Otizm Vakfı için koşan ve yürüyen gönüllülerin topladıkları bağışlar Vakfın burs fonuna aktarılacak. Bu sayede daha çok çocuğumuza eğitim olanağı sağlayacağız.” dedi.

 

Sohbet odalarına Bağlan

sohbet odalari
Kategori: Genel

Benzer Konular

Sıfır bir 6 sezon 3 bölüm izle

Sıfır bir 6 sezon 3 bölüm izle

Sıfır bir 6 sezon 3 bölüm izle Merhaba arkadaşlar sıfır bir 6 sezon 3 bölümü...

Sosyal Medya

Sosyal Medya

MERHABALAR BUGUNKU KONUMUZ SOSYAL MEDYA ESKIDEN MEKTUP VE TELGIRAF DERKEN TELEVIZYONLA TANISTIK EVLERDE HEP BAS...

Chat Siteleri

Chat Siteleri

Chat siteleri Chat siteleri Türkiye’nin en sevilen chat siteleri arasinda bulunan sohbet odalarimizda bay/bayan tüm...

Sohbet tarifleri

Sohbet tarifleri

Sohbet tarifleri Sohbet tarifleri Sohbet ya da söyleşi; dostça, arkadaşça konuşarak hoş bir vakit geçirme,...

afyon sohbet

afyon sohbet

afyon sohbet afyon sohbet Gunumuz de afyonda bulunan tum afyonlu dostlarımıza müşdeli haberlerimiz var sizlerde...
Boncukfm.Net - Sanal ortam ,Türkiye geneli Almanya sohbet,avrupa sohbet,radyo sohbet,dini sohbet bayan sohbet odaları Takip de Kalın Boncukfm.Net Sohbet Siteleri Sohbet Odalari sitemap

Yukarı