Boncukfm.Net – Almanya Sohbet Radyo,Chat,Bayan

boncukfm mirc indir

Sohbet tarifleri

Sohbet tarifleri

Sohbet tarifleri Sohbet ya da söyleşi; dostça, arkadaşça konuşarak hoş bir vakit geçirme, söyleşi, yârenlik, hasbihâl anlamına gelir. Türkçeye Arapçadan geçmiştir. Sohbet tarifleri En iyi sohbet olarak bilirnir.

Bir yazı türü olan sohbet ise; bir yazarın günlük olaylarla ilgili duygu ve düşüncelerini, okuyucusuyla konuşuyormuş gibi anlattığı yazı türüne “sohbet” denir. Sohbet türünde samimilik, senli benlilik söz konusudur.

Sohbet tarihi

Sohbet tarihi

Sohbet Nedir

Günümüzde bir çok sohbet siteleri bulunmaktadir. bunlara sesli chat sesli sohbet ve yazılı sohbet chat oldarı en populer olan siteler şuan bunlar. Sohbet kısaca ciftler veya bay ,bayan olmak üzere iki grup olarak sohbet edilmektedir. Tabiki birçok sohbet siteleri bunlardan hep grup olarak hem özel olarak gurusmekteler.

Yazılı Sohbet Siteleri

Yazılı sohbet olarak irc Chat Sohbet odalarında herangi bir kayıt söz konusu diyildir. Sadece yapmanız gereken siteye rumuz veya nick yazmanız takdirde her saniye giris sağlamaktadir. Yazılı chat odalari günümüzde 1999 yılın’da çok populer olan bir İrc sohbet sitesi olarak bilinmetedir.

Sohbet odalarına Bağlan

sohbet odalari
Kategori: Genel

Benzer Konular

Sıfır bir 6 sezon 3 bölüm izle

Sıfır bir 6 sezon 3 bölüm izle

Sıfır bir 6 sezon 3 bölüm izle Merhaba arkadaşlar sıfır bir 6 sezon 3 bölümü...

Sosyal Medya

Sosyal Medya

MERHABALAR BUGUNKU KONUMUZ SOSYAL MEDYA ESKIDEN MEKTUP VE TELGIRAF DERKEN TELEVIZYONLA TANISTIK EVLERDE HEP BAS...

Chat Siteleri

Chat Siteleri

Chat siteleri Chat siteleri Türkiye’nin en sevilen chat siteleri arasinda bulunan sohbet odalarimizda bay/bayan tüm...

afyon sohbet

afyon sohbet

afyon sohbet afyon sohbet Gunumuz de afyonda bulunan tum afyonlu dostlarımıza müşdeli haberlerimiz var sizlerde...

Seviyeli Sohbet Siteleri

Seviyeli Sohbet Siteleri

Seviyeli Sohbet Siteleri Günümüzde insanların en büyük sorunlarından birisi yeni kişiler tanıyamamaları veya yeni arkadaşlıklar...
Boncukfm.Net - Sanal ortam ,Türkiye geneli Almanya sohbet,avrupa sohbet,radyo sohbet,dini sohbet bayan sohbet odaları Takip de Kalın Boncukfm.Net Sohbet Siteleri Sohbet Odalari sitemap

Yukarı