Boncukfm.Net – Almanya Sohbet Radyo,Chat,Bayan

boncukfm mirc indir

Windows 10 hedefi tutmadı! Windows 10.1 yolda mı?

Ocak ayının parlayan yıldızı Microsoft’un son işletim sistemi Windows 10 olmuştu. Ancak, üç farklı kaynaktan elde edilen verilere göre bu ani patlayıcı büyüme sonrasında işler o kadar da iyi gitmedi. Windows 10’un son bir ay içinde kullanıcı ve kullanım oranı oldukça düştü ve buna paralel olarak kazançları yavaşladı.

ABD merkezli analizci Net Applications tarafından salı günü yayınlanan verilere göre Windows 10, şubat ayından önce tüm Windows PC’lerde % 14.2 oranında yüklenme oranına sahip oldu. Ancak popüler yazılım, şubat ayında bir önceki aya göre sadece 1.1 puanlık artış gösterdi.

 1456923142_herocarousel2in1ministartcortanamarket1x.png

Net Applications, müşterilerin tekil ziyaretçi sayım işlemleri ve belirli bir işletim sistemi çalıştıran global PC nüfusunun kullanıcı payını yüzdelik olarak ölçen bir proxy. Verilerin iyi tarafı ise Windows 10’un% 14.2 kullanıcı payı ile ilk kez, 2012 yılında sunulan Windows 8 ve 2013 yılında yayınlanan 8.1 yükseltmelerinden daha fazla paya sahip olması. 1.5 milyar PC hedefi olan Microsoft’un Windows 10 yüklemesi ocak ayında 200 milyon PC’de kullanılmaya başlandı ve bu sayı şubat ayında yaklaşık 213 milyona ulaşmış durumda. Windows 10 büyümesindeki bu yavaşlama Microsoft’un 1.5 milyar hedefine zor ulaşacağını ve büyük ihtimalle yeni bir yükseltme ile Windows 10.1 güncellemesi duyacağımız günler yakın gibi görünüyor.

Sohbet odalarına Bağlan

sohbet odalari
Kategori: Genel

Benzer Konular

Sıfır bir 6 sezon 3 bölüm izle

Sıfır bir 6 sezon 3 bölüm izle

Sıfır bir 6 sezon 3 bölüm izle Merhaba arkadaşlar sıfır bir 6 sezon 3 bölümü...

Sosyal Medya

Sosyal Medya

MERHABALAR BUGUNKU KONUMUZ SOSYAL MEDYA ESKIDEN MEKTUP VE TELGIRAF DERKEN TELEVIZYONLA TANISTIK EVLERDE HEP BAS...

Chat Siteleri

Chat Siteleri

Chat siteleri Chat siteleri Türkiye’nin en sevilen chat siteleri arasinda bulunan sohbet odalarimizda bay/bayan tüm...

Sohbet tarifleri

Sohbet tarifleri

Sohbet tarifleri Sohbet tarifleri Sohbet ya da söyleşi; dostça, arkadaşça konuşarak hoş bir vakit geçirme,...

afyon sohbet

afyon sohbet

afyon sohbet afyon sohbet Gunumuz de afyonda bulunan tum afyonlu dostlarımıza müşdeli haberlerimiz var sizlerde...
Boncukfm.Net - Sanal ortam ,Türkiye geneli Almanya sohbet,avrupa sohbet,radyo sohbet,dini sohbet bayan sohbet odaları Takip de Kalın Boncukfm.Net Sohbet Siteleri Sohbet Odalari sitemap

Yukarı