Adsense PİN Adsense PİN Doğrulama

Adres doğrulama nedir?

Google hesapların güvenliğini korumak amacıyla size herhangi bir ödeme gönderebilmek için adresinizi doğrulamanızı zorunlu kılmaktadır. Bunun için, Adsense Alacaklı Profili adresinize bir Kişisel Kimlik Numarası (PIN) göndeririz. Daha sonra, bu PIN’i hesabınıza girmeniz lazım.

PIN’im ne zaman gelecek?

Hesap bakiyeniz ilk kez doğrulama eşiğine ulaştıktan birkaç gün sonra PIN‘inizi basılı olarak normal postayla göndeririz. Adsense PIN’ler genellikle 2-3 hafta veya 28 29 gün içinde mutlaka adrese postayla yollanır. önemli bir husus adresinizi doğru yazdiğinizdan emin olmaniz lazım.

PIN mektubu neye benziyor?

PIN’inizi 11,4 x 15,2 cm boyutundaki beyaz bir kart üzerine basarak göndeririz
Ekte sizin adiniz soyadınız yazılmaktadir. ve adresiniz yazılmaktadir.
Not Ekte önemli hesap bilgileri yer almaktadir.
Örnek

adsense pin mektubu hakkinda ek bilgi
adsense pin mektubu hakkinda ek bilgi

PIN’imi nereye girilcek ?

PIN‘inizi aldığınızda, PIN mektubunda yer alan talimatları Adsense hesabınız açıp hesap bilgilerinizin oldu yere giriceksiniz.

PIN’im gelmezse ne yapmamamız lazım?

Bölgenizdeki posta hizmetinde yaşanan sorunlar nedeniyle, PIN’inizin size ulaşmayabileceğini biliyoruz. Bu nedenle, ilk PIN‘iniz elinize ulaşmazsa, 2 kez daha yeni PIN isteyebilirsiniz. Yeni PIN‘i nasıl isteyeceğinizi öğrenin.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ
  1. Avatar admin diyorki:

    Adsense pin dogrula adsense pin mektubu gordugunuz gıbı resımde bu sekılde sıze gelıcektır.

      adınız soyadınız adresınız yazıcaktır. ön sayfada adsense pin mektubu ıcınde adsense Pin mevcuttur sız olunu alıp hesabınıza gırıs yaparak gırıcektınız aktıv olcaktır.

Yorum yaz

Hayatta sahip olduklarının fiyatını değil, kıymetini bil.