Orhaneli’nde Katlı Otoparkın Temeli Atıldı

Bursa Orhaneli Belediyesi tarafından ilçenin en büyük ihtiyacı olan katlı otoparkın temeli artılarak çalışmalarına başlandı.

Bursa’nın Orhaneli ilçesinde araç sayısının artmasına paralel olarak büyük ihtiyaç haline gelen otopark ihtiyacı çözmek için 1 yıl önce çalışmalarına başlanan Katlıotopark’ın da ihalesi yapılarak, inşaatına başlandı. Hafriyat çalışmalarını inceleyen Başkan İrfan Tatlıoğlu, inşaatın temeline altın atarak hayırlı, uğurlu ve yatırımların bereketli olmasını diledi. 2,5 katlı 5 bin m² inşaat alanı olan tesisi kısa bir süre içinde bitirilecek. Katlı otopark ilçe halkına ücretsiz olarak hizmet verecek. Tesissin tüm mali kaynakları belediye bütçesinden finanase edilecek.

Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu, “2,5 katlı 5 bin m² inşaat alanı olan tesisi kısa bir süre içinde bitirilerek. ilçemizin kaderini değiştirecek çalışmaları yapıyor, Sayın Başbakanımızın dediği gibi durmak yok Hizmete devam anlayışıyla Orhaneli’nin Kasabadan Modern Kente yolculuğunda Orhaneli Belediyesi olarak devam edeceğiz. Bu yatırım ilçemize hayırlı olsun.” dedi.

Yorum yaz

Baktım çözülmüyor. Bir düğüm de ben attım.